מערכת שעות בוגרות ז'-יב'

לתשומת לבכם! ההרשמה לכיתות ח' –י"ב ,הינה רק לתלמידים שלמדו שנה קודמת.
תלמידים חדשים שמעוניינים להירשם, מתבקשים ליצור קשר עם מנהל המחול
טל 054-8005331.
11/07/2019 עודכן בתאריך
לשאלות והתייעצות מקצועית, נא לפנות לגבי צפניה, מנהל מרכז המחול 054-8005331 או למזכירות המחול עליזה  04-6520102-132 alizar@eyz.org.il
 

כיתה ז

כיתה ח1

כיתה ח2

כיתה ט

כיתה י

כיתה יא

כיתה יב

           יום ראשון

 

15:00– מודר/ג'אז/ רעות

16:30-- היפ הופ/גבי

18:00

19:30

 

 

 

      יום ראשון

 

15:00– היפ הופ/גבי

16:30- מודר/ג'אז/רעות

18:00

19:30

 

יום ראשון

 

15:00– מודרני/שחר

16:30

18:00

19:30

 

        יום ראשון

 

15:00-קלאסי/ פיודור

16:30-מודרני/שחר

18:00-מוד/ג'אז/רעות

19:30

 

מלווה - אנה

             יום ראשון

 

15:00

16:30-קלאסי/ פיודור

18:00- מודרני /רן

19:30-קומפו'/ נירה

 

מלווה - אנה

            יום ראשון

 

15:00

16:30- קומפו'/ נירה

18:00- קלאסי/ פיודור

19:30- מודרני /רן

 

מלווה- אנה

 

יום ראשון

 

15:00

16:30- מודרני /רן

18:00- קומפו'/ נירה

19:30- קלאסי/ פיודור

 

מלווה- אנה

      יום שני

 

15:00

16:30

18:00

19:30

 

 

יום שני

 

15:00-

16:30

18:00

19:30

 

 

יום שני

 

15:30- קלאסי /מיכל

 

17:00- היפ הופ/גבי

18:00-

19:30-

יום שני

 

15:00

16:30

18:00

19:30

 

יום שני

 

15:00- קלאסי/גיאנה

16:30- מודר/בגרות/דניאל

18:00- היפ הופ/גבי

19:30

 

מלווה- נטלי

יום שני

 

15:00

16:30- קלאסי/ גאינה

18:00- מודר/בגרות/דניאל

19:30

 

מלווה- נטלי

 

יום שני

 

15:00

16:30-

18:00-קלאסי/ גיאנה

19:30- מודרני/בגרות/דניאל

 

מלווה- נטלי

 

יום רביעי

 

15:00 - קלאסי/ מרינה

16:30-

18:00-                           

19:30

 

מלווה- נטלי

 

 

יום רביעי

 

15:00- קלאסי/גיאנה

16:30- מודרני/שחר

18:00

19:30

 

מלווה- נטלי

 

יום רביעי

 

14:00- קלאסי/מרינה

15:00

18:00

19:30

 

 

מלווה- נטלי

יום רביעי

 

15:00- מודרני/תומר

16:30 - קלאסי/ מרינה

18:00-

19:30

 

מלווה- נטלי

יום רביעי

 

15:15

16:30- מודרני/תומר

18:00- קלאסי/ מרינה-

19:30-

 

מלווה- נטלי

 

יום רביעי

 

15:00

16:30- קלאסי/גיאנה

18:00- מודרני/תומר

19:30

 

מלווה- אנה

יום רביעי

 

15:00

16:30

18:00-קלאסי/גיאנה

19:30- מודרני/תומר

 

מלווה- אנה

יום חמישי

 

15:00– מודרני/גבי

16:30- קלאסי/מרינה

18:00-

19:30-

 

מלווה- נטלי

יום חמישי

 

15:00– קלאסי/מרינה

16:30-

18:00

19:30

 

מלווה- נטלי

 

יום חמישי

 

15:00

16:30

18:00

19:30

 

 

יום חמישי

 

15:00- קלאסי/ גיאנה

16:30- היפהופ/גבי

18:00-

19:30

 

מלווה- נטלי

 

יום חמישי

 

15:00

16:30- תולדות/יונת

18:00-  קלאסי/ גיאנה

19:30

 

מלווה- נטלי

יום חמישי

 

15:00

16:30-

18:00- היפהופ/גבי

19:30-קלאסי/ גיאנה

 

מלווה - נטלי

יום חמישי

 

15:00

16:30- קלאסי/ גיאנה

18:00- היפהופ/גבי

19:30- תולדות/ יונת

 

מלווה - נטלי

  • העמותה לקידום המוסיקה והמחול בעמק יזרעאל (ע.ר)
  • |
  • ת.ד 2675 עפולה 1812601
  • |
  • טל' 04-6520102
  • פקס' 04-6407336
  • |
עבור לתוכן העמוד